Восьма сесія сьомого скликання

1. Про затвердження видів робіт та переліку об"єктів для відбування засудженими до громадських робіт та порушниками, на яких накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт або суспільно -корисних робіт у 2020 році.

2. Про припинення Мармизівського закладу загальної  середньої освіти I ступеня Озерянської сільської ради Варвинського району Чернігівської області шляхом ліквідації.

3. Про співфінансування Програми соціального захисту.

4.Про прийняття відумерлої спадщини в комунальну власність Озерянської сільської ради.

5. Про надання дозволу на розроблення технічної документації тз нормативної грошової оцінки земель с. Мармизівка, с. Макушиха Мармизівського старостинського округу Озерянської сільської ради.

6. Про затвердження посадової інструкції директора комунального закладу "Центр культури та дозвілля" Озерянської сільської ради.

7. Про розірвання договорів оренди.

8. Про виділення коштів на підписку періодичних видань та медикаменти.

9. Про виділення коштів на співфінансування.

10.Про розгляд звіту директора Озерянського ЗЗСО I-III ст. за 2019 рік.

11.Про виділення грошової допомоги.

12. Про надання згоди на отримання співфінансування.

13. Про внесення змін до структури та штатного розпису Озерянської сільської ради на 2020 рік.

13 Лютого, 2020 р., 16:05