В пошуках диво-квітки

Дата: 28.08.2019 17:13

6  липня,  у  мальовничому  селі  Озеряни,  відбулося  свято  Івана Купала  « У  пошуках  диво – квітки».  Свято  відбулося  біля  Будинку  культури,  де  зібралися  сельчани,  щоб  поспілкуватися,  повеселитися  та  скуштувати  смачного  шашличка.

У  проведенні  свята,  брали  участь  учні  нашої  школи,  аматори  громади  та  працівники  Будинку  культури.  Це  свято  з  нетерпінням  завжди  чекають  жителі  села,  адже  воно   несе  в  собі  традиції  і  звичаї  нашого   народу,  завжди  оповите  магією.  І  дійсно,  навіть  сама  природа    зачаїлася  в  передчутті  чарівного  дійства.

Ведучі  свята  запросили  людей  до  імпровізованої  сцени:

Слухайте  люди,  слухайте люди!

Свято  Купальське  сьогодні  в  нас  буде….

Глядачі  спостерігали  за  дійством  і  разом  з  головним  героєм  Назаром  хвилювались  за  його  долю.  На  протязі  всього  вечора  йому  довелось   подолати  чимало  перешкод,  а  саме:  красуні  русалки  зваблювали  його,  злий  Водяний  хотів  затягти  його  у  воду, охоронник  лісу  затуманював  йому  розум,  щоб  Назар  не  зміг  знайти  квітку  папороті.  Але  наш  герой  подолав  усі  перешкоди   і  дійшов  до  своєї  коханої  Оксани,  та  подарував  їй  квітку  папороті.

Вечір  продовжився  запальною  дискотекою,  яку  подарував  сельчанам   гурт  «Вересень».  Під  їх  запальні  пісні  високо  здіймались язики  купальського вогнища,    яке  з  завзяттям  долала  молодь.  А  глибоко  за  північ  місяць  і  зорі  вийшли  на  небо, папороть  відцвіла,  багаття  догоріло,  Купало – свято  наше  відшуміло… Та  напевно  в  серцях ваших  згадку  про  себе залишило.