СВЯТО ПОЛЯ, ХЛІБА І ДУШІ

Дата: 21.11.2019 14:46

«СВЯТО ПОЛЯ, ХЛІБА І ДУШІ»
З давніх – давен восени, коли землю вкриває жовте листя, коли зібрано врожай, а комори та стодоли заповнені збіжжям, ми відзначаємо Свято працівників сільського господарства.
17  листопада  творчі  колективи  Озерянської  громади складали  щиру  подяку  всім, хто любить землю, вирощує хліб, садить сади, плекає землю квітами,  ветеранам  праці, хто  невтомно працював,  а  зараз  знаходиться  на  заслуженому  відпочинку.

Традиційно  гостей  і  присутніх  привітав  голова  об’єднаної  територіальної  громади Сергій  Дмитренко,  який  висловив  щиру  вдячність  за  самовіддану  й  невтомну  працю,  за  любов  до  землі  та  побажав  міцного  здоров’я,  миру  й  злагоди  в  родинах.

Зусиллями  творчих  колективів  громади  був  проведений  надзвичайно  креативний  та  яскравий  концерт. А  гостинно  розпочали  його  учасниці   танцювального  колективу  Озерянського  СБК, які по завершенню  своєї  танцювальної композиції  винесли  запашний  коровай,  як  символ  завершення  аграрного  року,  багатства,  родючості.

Високий рівень  виступів Озерянських  аматорів приємно  вразив  глядачів,  тож  свої  заслужені  оплески  отримали  вихованці  дитячого  садочка  «Калинка», які  були  прикрасою  свята,  народний аматорський  жіночий  вокальний  ансамбль  «Берегиня», жіночий вокальний  ансамбль  «Чарівниці» /керівник  Ю. Пашко/,  квартет  «Мелодія», фольклорний  колектив  «Родинонька», солістка  Юлія  Пашко, цікаву  сценку  представили  глядачам учасники  театру  мініатюр /керівник Л.Шолом/.

Тож  велику  вдячність  хочу  висловловити: Валентині та  Олегу  Антоненкам,  Оксані  та  Сергію  Пудам, Катерині  Андрієнко,  Юлії  Шолом, родині  Мащенко: Миколі,  Вірі,  Івану, Світлані  та  Олегу, Ніні  та  Станіславу  Кармазіним, Валентині  Терещенко, Євгенії  Дмитренко,  Наталії  Стеценко,  Оксані  Ребенок, Сергію Коротуну,  Яночці  Стеценко, юній солістці  Діані  Нестеренко, вихователям  ДНЗ «Калинка»  за  чудові  постановки та  маленьким  артистам за  їх  виконання.

Учасники  жіночого  гурту  «Горлиця» Брагинцівського  сільського  Будинку  культури  у  складі:  Галини  Момот,  Валентини  Стеценко, Валентини  Коротун, Олена Коротун, Валентина Коваль і Ольга Буланенко представили  також  цікаву,  яскраву  програму  з  піснями  та  танцями.

Велике  задоволення  отримали  глядачі  від  виступу родини  Мороз:  Анни,  Людмили та  Василя  з  Мармизівки. Ця талановита  родина  подарувала  пісні та  авторський  вірш,  який  представила  на  розсуд  глядачам  берегиня  роду Морозів

Здивували  своїми  яскравими концертними  номерами  і  кухарчани. Майстерно  прозвучали  пісні  у  виконанні  Петра  Педорича  та Лариси Попович ,  дотепний  гумор  та  вірш з захопленням  прочитала Євгенія Стародуб.

Сільчани  та  гості  покидали  зал  у  гарному  настрої,  задоволені  почутим  і  побаченим.  Тож іще  раз  висловлюю щиру  подяку  всім  учасникам  свята  за  приємні  хвилини  відпочинку,  за  святкову, доброзичливу  атмосферу  подаровану  ними. Бажаємо Вам щедрих творчих ужинків та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю. Зичимо  усім Вам міцного здоров’я, родинного щастя, достатку і благополуччя, натхнення в роботі заради утвердження ідеалів Добра, Любові і Краси!