КОНКУРС

Дата: 02.01.2020 15:38

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», виконавчий комітет Озерянської сільської ради ОГОЛОШУЄ КОНКУРС  на заміщення вакантної посади.

Відділ фінансів, бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету Озерянської сільської ради:

– головний спеціаліст – 1;

Вимоги до кандидата на посаду  головного спеціаліста  відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності:

• повна вища освіта
  • досвід роботи у бюджетній  сфері не менше 3 років;
  • громадянство України;
  • вільне володіння державною мовою;
  • вміння працювати на персональному комп’ютері;
  • знання діючого законодавства України професійного спрямування.

Участь у конкурсі на заміщення вакантної посади можуть взяти громадяни України.

Документи щодо участі в конкурсі приймаються протягом 30 – ти календарних  днів від дня опублікування оголошення.

Подати документи для участі в конкурсі та ознайомитись з порядком проведення конкурсу, а також отримати додаткову інформацію можна у виконавчому комітеті Озерянської  сільської ради Варвинського району Чернігівської  області  за адресою: с. Озеряни, вул. Українська, 69а, телефон для довідок 2-43-17.

Перелік документів

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на розгляд конкурсної комісії виконавчого апарату сільської ради такі документи:

• заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника зі встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;
  • заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;
  •  автобіографію;
  • дві фотокартки розміром 4x6 см;
  • копії документів про освіту;
  • копію документа, який посвідчує особу;
  • копію довідки про відсутність судимості.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій  місцевого самоврядування, у порядку, визначеному законодавством України.