Наказ № 1 від 30.01.2020 року

Дата: 18.02.2020 11:37

ОЗЕРЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВАРВИНСЬКИЙ РАЙОН ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та туризму

Н А К А З

30.01.2020 р.                                                                                   № 01

Про підсумки  вивчення стану

організації харчування  та

дотримання  санітарно-гігієнічних

вимог у ЗДО та ЗЗСО

Озерянської  ОТГ

Відповідно до наказу відділу освіти,культури, молоді, спорту та туризму Озерянської сільської ради    від 11.01.2020 року № 05 «Про вивчення стану дотримання  санітарно-гігієнічних вимог щодо організації харчування  у закладах дошкільної освіти та закладах загальної середньої освіти», з метою вивчення стану  дотримання санітарно-гігієнічних вимог щодо організації харчування, забезпечення повноцінного раціонального харчування здобувачів освіти , запобігання харчових отруєнь,  виконання санітарно-гігієнічних правил і норм та визначення рівня управлінської діяльності керівників закладів освіти Озерянської ОТГ  в період із 20 січня по 29 січня 2020 року комісією відділу  було здійснено вивчення  стану дотримання  санітарно-гігієнічних вимог щодо організації харчування  у закладах дошкільної освіти та закладах загальної середньої освіти організації харчування учнів  ,надання методичної допомоги  з питань  впровадження системи НААСР  та щодо організації харчування здобувачів освіти.

Під час вивчення  було охоплено  заклади дошкільної освіти «Калинка»(директор Гайдай Н.М) с.Озеряни, « Яблунька»( завідувачка Гладун Т.М.) с. Мармизівка, « Сонечко» ( завідувачка Волох В.В.) с. Кухарка ,  «Колосок»( завідувачка Петриченко М.І.) с. Брагинці та Озерянський ЗЗСО І-ІІІ ст.( директор Антоненко О.В.), Брагинцівський ЗЗСО І ст. ( завідувачка Мусіяка С.В.), Кухарський ЗЗСО І ст. (завідувачка Дробілко О.М)

У ході вивчення встановлено, що дотримання  санітарно-гігієнічних вимог щодо організації  харчування   здобувачів освіти не в  усіх  закладах   загальної середньої освіти та  закладах  дошкільної освіти Озерянської сільської ради здійснюється  відповідно до нормативних вимог.

Результати вивчення  дотримання  санітарно-гігієнічних вимог щодо організації харчування   учнів  закладів середньої загальної освіти та дітей дошкільного віку закладів дошкільної освіти  Озерянської сільської ради  узагальнено в аналітичній  довідці .

На підставі вищевикладеного

Н А К А З У Ю:

1.Відзначити належний стан управлінської діяльності  директора Кухарського ЗЗСО І ступеня Дробілко О.М. та  директора закладу дошкільної освіти «Калинка» Гайдай Н.М. щодо організації харчування здобувачів освіти в частині ведення документації.

2.Відзначити роботу  директорів ЗЗСО І ступеня Дробілко О.М. , Мусіяки С.В., директорів ЗДО Гайдай Н.М.( «Калинка» с. Озеряни), Петриченко М.І. («Колосок» с.Брагинці), Волох В.В. («Сонечко») щодо  належного стану роботи   харчоблоків.

3. Керівникам закладів загальної середньої  та дошкільної освіти    Озерянської сільської ради Антоненку О.В., Дробілко О.М., Мусіяці С.В., Волох В.В., Гладун Т.М., Петриченко М.І.

3.1. Проаналізувати результати моніторингу  дотримання  санітарно-гігієнічних вимог щодо   організації харчування   здобувачів освіти у закладах освіти  Озерянської сільської ради  та розглянути  на нараді при директору.

До 05.02.2020

3.2.  Внести корективи у власну управлінську діяльність щодо організації харчування у навчальному закладі.

Невідкладно

3.3.  Посилити контроль за організацією повноцінного та якісного харчування здобувачів освіти  у підпорядкованих  закладах загальної  середньої  освіти та дошкільної освіти   Озерянської ОТГ.

Невідкладно

3.4. Дотримуватися санітарно-гігієнічних вимог щодо функціонування харчоблоку, обідньої зали, оптимального режиму роботи їдалень.

.                                                                       Невідкладно

3.5. Створити комісію громадського контролю за станом  харчування у закладах освіти  та обладнати відповідні куточки.

До 10.02.2020

4.  Продовжити  роботу щодо  впровадження принципів НАССР

у роботі харчоблоків освітніх закладів Озерянської сільської ради.

Невідкладно

5.Заслухати довідку про дотримання  санітарно-гігієнічних вимог щодо організації харчування  у закладах дошкільної освіти тa закладах загальної середньої освіти на нараді керівників закладів освіти  31.01.2020 року.

6. Контроль за виконанням даного  наказу залишаю за собою

Начальник відділу                                 С.Сокол