Наказ № 5 від 27.02.2020 року

Дата: 28.02.2020 08:44

ОЗЕРЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ВАРВИНСЬКИЙ РАЙОН  ЧЕРНІГІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Відділ освіти, культури, молоді, спорту та  туризму

27.02 .2020  р.

с.Озеряни

Про підсумки проведення експертизи класних журналів

10, 11 класів

Відповідно доЗакону України «Про загальну середню освіту», Положення про золоту медаль «За високі досягнення у навчанні» та срібну медаль «За досягнення у навчанні», наказу  відділу освіти, культури, молоді, спорту та туризму Озерянської сільської ради   від 20.02.2020 «Про проведення експертизи класних журналів 10,11 класів» та з метою здійснення контролю за дотриманням вимог щодо нагородження медалями випускників Озерянськогозакладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів 25 лютого 2020 року  у закладі освіти  була проведена перевірка ділової документації з питань виконання навчальних планів і програм та відповідності оцінювання навчальних досягнень випускників – претендентів на нагородження медалями. За підсумками проведеної експертизи визначено відповідність оцінювання досягнень у навчанні випускниці  – претенденткина нагородження  золотою медаллю Візир А.С.(11 клас).

За результатами перевірки виявлено наступне:

• список претендентів на нагородження золотою медаллю за результатами річного оцінювання в 10 класі  затверджено на засіданні педагогічної ради Озерянського ЗЗСО І-ІІІ ступенів 30.10.2019 року, протокол № 3 ;
  • всі теми проведених уроків із навчальних предметів відповідають  календарному плануванню вчителів, які викладають навчальні дисципліни в 11 класі;
  • тематичні та семестрові оцінки виставлені вірно;
  • в наявності оцінки за всі обов’язкові види  тематичних контрольних  робіт;
  • назви предметів на сторінці змісту, сторінках вчителів-предметників, на сторінці «Зведений облік навчальних досягнень учнів» співпадають з назвами предметів  робочого навчального плану закладу освіти.

НАКАЗУЮ:

1.Затвердити акт про підсумки перевірки класних журналів 10, 11 класів щодо об’єктивності оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти-претендентів на нагородження золотою  медаллю у 2019/2020навчальному році (Додаток 1).

2.На нараді директорів  розглянути довідку про підсумки перевірки класних журналів -  10 кл.(  2018/2019 н.р.), 11 кл. ( 2019/2020 н.р.).

28.02.2020

3.В.о. директора Озерянського ЗЗСО І-ІІІ Капко Г.І. усунути недоліки, виявлені під час перевірки класного журналу  11класу.

до 05.03.2020

4.Контроль за виконанням  даного наказу  покладаю на методиста відділу