Концерт Руслани Лоцман

Шановні Варвинчани

та гості,запрошуємо Вас на концерт Заслуженої артистки України

Руслани Лоцман.

Етнічна українка Шевченківського краю (спадкоємниця старовинного козацького роду Лоцманів на Дніпрових порогах); учениця і послідовниця народної артистки України Ніни Матвієнко; Волонтер, Голова мистецького об'єднання «Народна Філармонія», засновниця всеукраїнських пісенних фестивалів «Миколайчук-Фест»,  «ДивоUA», Музею української пісні; солістка Національних і Державних заслужених українських народних хорових колективів, солістка академічного оркестру народної та популярної музики Українського радіо;  Переможець Всеукраїнських та Міжнародних пісенних конкурсів, у Естонії, Польщі, Франції, Німеччині, США; дипломат, почесний посол української пісні в світі; Кандидат педагогічних наук, викладач народного співу у НПУ ім. М.П. Драгоманова;  наставник талановитої молоді, організатор та учасник дитячих фестивалів, а також сімейної програми на каналі You Tube «Пісенний щоденник»;  поет, автор - виконавець Заслужена артистка України.

Учасники АТО, ООС та їх діти – вхід безкоштовний.

Вартість:  50-100 грн.