припинила діяльність, увійшла до складу Варвинської громади

Пам'ятка соціальним робітникам в умовах карантину

Дата: 30.04.2020 14:03

для соціального робітника в умовах карантину

1. При відвідуванні підопічних необхідно користуватись засобами індивідуального захисту, зокрема мати маски, одноразові гумові рукавички, які необхідно замінювати при обслуговуванні кожної людини.

2. Дотримуватись вимог стандартних заходів безпеки:

– тримати дистанцію (1,5-2 метри);

– дотримуватись гігієни рук;

дотримуватись етикету кашлю і респіраторної гігієни: прикривати ніс і рот під час кашлю або чхання серветкою або зігнутим ліктем при перебуванні в оточенні інших людей;

– уникати дотиків до обличчя;

– уникати скупчення людей;

– провітрювати приміщення;

– проводити санітарно-епідемічні заходи, дезінфекцію та стерилізацію предметів та білизни, що використовуються при догляді за підопічним: ретельно очищувати поверхні миючими засобами, застосовувати дезінфікуючі засоби;

– відслідковувати новини з достовірних джерел та критично мислити (перевіряти інформацію, аналізувати, не поширювати плітки та домисли).

3. Проводити широку інформаційно-роз’яснювальну роботу серед людей похилого віку щодо запобігання поширенню та основних симптомів коронавірусної інфекції, надання рекомендацій: залишатися вдома.

4. Організувати щоденний телефонний зв’язок з підопічними.

5. Забезпечити підопічних необхідними запасами продуктів харчування, предметів першої необхідності, медикаментів тощо. Вжити заходів щодо допомоги у сплаті платежів за житлово-комунальні послуги.

6. В обов’язковому порядку володіти контактами сімейних лікарів підопічних.

АЛГОРИТМ ДІЙ

у разі підозри на захворювання на коронавірус

1. У разі виявлення у підопічного підвищеної температури та ознак гострої респіраторної інфекції необхідно терміново повідомити сімейного лікаря. Якщо температура у підопічного вище 38°С, спостерігається кашель – викликати швидку допомогу за номером 103.

2. Про виявлені ознаки захворювання у підопічного повідомити керівника установи (фахівців, завідувача відділенням, визначену відповідальну особу тощо). Керівнику установи письмово повідомляти органи місцевого самоврядування.

3. У разі госпіталізації до закладу охорони здоров’я надати допомогу підопічному щодо зібрання необхідних речей.

4. У подальшому чітко виконувати інструкції фахівців охорони здоров’я.

БУДЬТЕ ЗДОРОВІ !!!