21 травня - День вишиванки

Дата: 22.05.2020 17:37

Традиційно в Україні цей день відзначається в третій четвер травня. Цьогоріч - День вишиванки припав на 21 травня. День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане сприянню єдності ікультурного відродження всього багатонаціонального українського народу.

Озерянська ОТГ вирішила в цей день залучити всіх своїх жителів  до онлайн-акції "Україна вишивана"...

Колектив Озерянської сільської ради на чолі з головою Сергієм Дмитренком. Працівники стаціонарного відділення для постійного або тимчасового проживання Центру надання соціальних послуг Озерянської сільської ради приєдналися до онлайн-акції.

День вишиванки в шкільній бібліотеці Озерянського закладу освіти. Бібліотекар Сліпченко Ліліана Іванівна підготувала тематичну книжкову виставку приурочену Дню вишиванки.Працівники Озерянського закладу загальної середньої освіти  також долучилися до онлайн-акції "Україна вишивана"

ЗДО "Калинка" також приєднується

Працівники Кухарського Будинку культури

Колектив ЗДО "Сонечко" в режимі спогадів долучається до онлайн-акції "Україна вишивана"

Українські вишиванки - наче райдуги світанки.

Ансабль "Горлиця" Брагинцівського СК.

"Україна вишивана". Працівники установ Мармизівського старостинського округу активно долучилися до онлайн-акції в День вишиванки.