Привітання сільського голови зі святом Останнього дзвоника

Дата: 29.05.2020 15:51

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!
      Щиро вітаю вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою!

На жаль, у 2020 році Останній дзвоник збігся з карантином, і школярі змушені провести свято вдома. Але це не привід залишити їх без привітань.
      Для багатьох він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання.
      Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів.
      Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій.

Хочу подякувати педагогам і батькам, за те, що в настільки складних умовах ви освоювали нові способи навчання, навчали та передавали знання — робили все для того, аби учні успішно закінчили школу! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.
      Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

З повагою,

сільський голова                   Сергій ДМИТРЕНКО