Річниця Озерянської громади

Дата: 28.07.2020 16:47

Шановні жителі  Озерянської об’єднаної територіальної громади!

Дорогі земляки!

Нам випало разом стати на новий етап розвитку не тільки нашої Озерянської  громади , але й України. Рік тому ми, повіривши в свої сили, і сповна довірившись один одному, об’єдналися у  єдину територіальну громаду. Чотири сільських ради Озерянська, Брагинцівська, Кухарська та Мармизівська , мов ланцюжки, стали складовою однієї сім’ї. Для всіх – єдині правила і закони, радощі, прикрощі, здобутки. Всімпорівну. Як буханець хліба – на всіх.

І ось нам уже рік. Щиро вітаю всіх земляків, всіх жителів з першою річницею утворення Озерянської  об’єднаної територіальної громади!

Ми любимо і пишаємося своїм краємЗа всіх часів славиться він своїми трудолюбивими людьми, патріотами  Вітчизни, села і своєї справи. Люди – це завжди наша найдорожча цінність. Як добро, щирість, любов і підтримка. І сьогодні піднімають на крилах доброї слави нашу громаду працівники  аграрного сектору , педагоги , службовці місцевого самоврядування, працівники галузі культури, медицини,  соціальної сфери, пожежної частини ,  робітники  КП « Озеряни»  та сфери торгівлі.

Слова подяки висловлюю нашим місцевим підприємцям , які утримують робочі місця та поповнюють бюджет  Озерянської громади.

Минуло навіть значно менше року нашої практичної роботи у громаді. Робота тільки починається. А нам вже є про що сказати. А головне – ми впевнено розбудовуємо місцеве самоврядування сьогодні, дбаючи про людей у кожному селі, у кожному навіть найменшому населеному пункті. І закладаємо каміння, міцний фундамент для подальшого будівництва завтра, там, де люди давно чекають оновлення.

Бажаю всім міцного здоров’я, міцної волі, сили, духу і міцної нашої спільної сім’ї! Безмежної любові до свого краю, села. І впевненості! Нехай добробут буде в кожній родині і запашний хліб на столі! Нехай народжуються у нашій громаді нові покоління і нові імена. Гордість нашого  Озерянського краю!

Тримаймося разом! І будемо сильні!

З глибокою повагою  Озерянський сільський голова Сергій Дмитренко