Лінійка пам'яті до 77-річчя з Дня Визволення села Озеряни.

Дата: 17.09.2020 12:00

Озеряни! Сьогодні знаменитий день у твоїй історії. День, який в  пам`яті місцевих жителів викарбуваний золотими літерами...

Саме сьогодні 16 вересня 1943 року в часи Другої світової війни, рівно 77 років тому, наше село було визволене від німецько-фашиських загарбників. Радість і сльози, біль і надія - все переплелося у одному слові ВИЗВОЛЕННЯ.

Сьогодні ми величаємо героїв, які подарували нам радість Перемоги та вшановуємо пам`ять тих, хто заради визволення нашого села віддав своє життя... Хто поліг на підступах до наших Озерян, залишившись вічно юними.

Час віддаляє від нас ті трагічні події, коли життя і смерть, кожен день, кожен час, кожну секунду поряд. Друга світова війна давно відійшла у минуле і стала сторінкою у підручнику історії... Та пам`ять... Пам`ять... Вона кличе, хвилює, стукає у наші серця. Вона доносить до нас, нащадків тих полум`яних поколінь, імена тих, хто не шкодував своєї крові, хто приніс у жертву найдорожче - життя.