21 вересня - Міжнародний день Миру

Дата: 22.09.2020 14:04

21 вересня–Міжнародний день миру.

У сучасномусвіті мир – це найбільша цінність та мрія. Саме тому існує цей день – Міжнародний день миру. В Україні він встановлений Указом Президента в 2002 році і відзначається щорічно також 21вересня.Якщо запитати у людини про символ мирного життя на землі , вона в першу чергу згадає про зображення голуба на тлі блакитної планети . Голубам приписують тільки хороші якості,вважаючи їх втіленням всього доброго і світлого на Землі. Тому – то вони і стали символом цінного,що є у людей світу. Учні Озерянського закладу в цей день долучились до акції «Ми всі за мир!». Восьмикласники повідали історію виникнення та відзначення цієї події,виготовили «Долоньки миру». П'ятикласники підготували добірку віршів про мир та голубів миру. А шестикласники малюнок на асфальті та його захист.

Порадували своїми заходами і учні молодшої ланки це: конкурс малюнків і віршів , оформлення фотозони «Ми хочемо миру!».