30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек!

Дата: 30.09.2020 16:05

Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня — найчитальніший день року, адже у 1998 році Президент України підписав Указ, яким затвердив Всеукраїнський день бібліотек.

У цей день вітання з професійним святом приймають бібліотекарі — провідники у світ знань, казок, подорожей, фантастики, наукових відкриттів. Їм відомі секрети класифікації книг, складання бібліографічних довідників та каталогів.

Величезна подяка і вдячність всім працівникам бібліотек за їх самовіддану працю! За те, що вони продовжують берегти знання, накопичені століттями для всіх нас.

З Всеукраїнським днем бібліотек вас!

Працівникам бібліотек Озерянської громади бажаємо прекрасно проведених робочих днів, нових цікавих авторів і особистого щастя!

Нехай у вашій бібліотеці завжди буде багато читачів, які люблять і бережуть книги.

Всім відомо, що книга проходить з нами все наше життя, починаючи з дитячих казок, які мама читає нам в дитинстві, закінчуючи книгами, які ви читаєте на дозвіллі!

Читайте, пізнавайте, відкривайте, дивуйте, знаходьте, що потрібно, отримуйте, що хочете, мрійте про щось прекрасне, вірте в себе, черпайте багато цікавого і важливого з книг, частіше зазирайте в дивовижний світ бібліотечного храму.