Вітання сільського голови до Дня захисника України

Дата: 12.10.2020 16:20

Дорога  Озерянська  громадо!

Прийміть щирі вітання із Днем захисника України! Днем Українського козацтва! Днем  створення Української Повстанської Армії та зі святом  Покрови Пресвятої Богородиці!

Споконвіків наш народ звертався до Пресвятої Богородиці за заступництвом, особливо у важкі історичні часи, коли була загроза іноземного поневолення. Невипадково українські козаки, а згодом і воїни УПА вважали Божу Матір своєю Небесною Покровителькою. Вочевидь цей день для вшанування нинішніх захисників України обраний не випадково. Козацька слава є нашою спільною національною гордістю й історичним спадком, який не дозволяє нам відступати, а надихає йти вперед до перемоги.

14 жовтня вписане у календар української історії, як день захисника України. Цей день для усіх нас водночас урочистий та радісний, але разом з тим скорботний та сумний. На Сході нашої держави триває збройний конфлікт, що вже сьогодні забрав життя тисяч кращих синів і дочок України.

Висловлюю повагу і вдячність українським воїнам, які вступили до лав  української армії, взяли до рук зброю і стали на захист єдності нашої держави. Нехай будуть почуті всі наші молитви про те, щоб українські солдати поверталися з нинішніх боїв живими та неушкодженими.

Від усіх депутатів Озерянської сільської ради та від себе особисто бажаю українським воїнам та їхнім родинам  доброго здоров’я та бадьорості духу. Мирного неба над головою усім нам!  Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!

З повагою,
                 голова Озерянської сільської  ради                          Сергій  ДМИТРЕНКО