17 Лютого, 2020 р., 11:45
Кохання - це святе почуття, яке заслуговує на свій день, на своє свято. І ось таке свято є, є такий день. Він відзначається особливо, майже по всьому світу 14 лютого.
17 Лютого, 2020 р., 09:47
З нагоди Дня вшанування пам"яті воїнів - інтернаціоналістів в ЗДО "Калинка" відбулася зустріч з ветераном-афганцем Філенко О.М. Цікава і хвилююча була  розповідь Олексія Михайловича про нелегкі бойові будні, умови життя, про щоденну військову роботу. Разом з гостем діти переглянули документальний фільм про Афганістан. В свою чергу дітки привітали воїна з святом і подарували свій таночок.
17 Лютого, 2020 р., 09:33
22 січня в Україні відзначають День Соборності і в ЗДО "Калинка" відбувся захід присвячений цьому дню. Була проведена бесіда "Моя Україна - єдина і неподільна", також літературно-музична розвага "Навіки будь єдина - моя ти Україна". Діти та батьки були залучені до конкурсу малюнків "Україна єдина - Україна одна".
11 Лютого, 2020 р., 15:41
Учні Кухарського ЗЗСО І ст. провели зустріч з головним інспектором Варвинського районного сектора Управління ДСНС України у Чернігівській області Рибальченком М.В.
10 Лютого, 2020 р., 12:12
Озерянська громада: перші кроки у 2020 році з новими викликами
14 Січня, 2020 р., 09:17
Вихованці ДНЗ "Калинка" та їх наставники привітали з Щедрим Вечором.
02 Січня, 2020 р., 15:59
31.12.2019 року в Озерянському сільському будинку культури відбувся концерт "Зимова казка". В святі взяли участь аматори села, які подарували всім святковий настрій. До концерту залучили і учнів школи. Дійство подарувало чудовий і святковий настрій глядачам, яких, до речі, було понад 300 чоловік.
28 Грудня, 2019 р., 15:00
Весело і завзято пройшло новорічне свято "Крамниця іграшок" у ЗДО "Калинка". До дітей у гості завітали Дід Мороз і Снігуронька, Баба Яга з Ягусиком.Діти чудово декламували вірші, співали пісні, танцювали таночки, водили хороводи.