припинила діяльність, увійшла до складу Варвинської громади

Рішення п’ятої сесії сьомого скликання

1. Про внесення змін і доповнень до рішення Озерянської сільської ради від 28 січня 2019 року "Про сільський бюджет на 2019 рік".

2. Про внесення змін та доповнень до рішення 43 сесії 7 скликання від 28.01.2019 року "Про затвердження цільової Програми організації матеріально-технічного та фінансового забезпечення сільського дошкільного навчального закладу "Калинка" на 2019 рік".

3. Про внесення змін та доповнень до рішення 43 сесії 7 скликання від 28.01.2019 року "Про затвердження цільової Програми організації матеріально-технічного та фінансового забезпечення Озерянського сільського будинку культури на 2019 рік".

4. Про внесення змін та доповнень до рішення 43 сесія 7 скликання від 28.01.2019 року "Про затвердження Програми організації оплачуваних громадських робіт на 2019 рік".

5. Про внесення змін та доповнень до рішення 45 сесії 7 скликання від 25.04.2019 року "Про затвердження Програми розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель".

6. Про можливість співфінансування видатків Варвинського МНВК на 2020 рік.

7. Про можливість співфінансування видатків КНП "Варвинський ЦПМСД" на 2020 рік.

8. Про утворення комунального закладу Центру надання соціальних послуг Озерянської сільської ради.

9. Про затвердження переліку соціальних послуг, умов та порядок їх надання структурними напрямками роботи Центру надання соціальних послуг Озерянської сільської ради.

10. Про виділення іншої субвенції сільського бюджету.

11. Про перерозподіл коштів загального фонду Брагинцівського сільського бюджету.

12. Про затвердження форми акту приймання - передачі майна комунальної власності.

13. Про утворення Центру культури та дозвілля Озерянської сільської ради.

14. Про створення ліквідаційної комісії установ Озерянської сільської ради.

15. Про ліквідацію будинків культури с.Озеряни, с.Кухарка, с.Мармизівка, сільського клубу с.Брагинці та передачу майна Центру культури та дозвілля Озерянської сільської ради.

16. Про ліквідацію сільської пожежної команди Озерянської сільської ради.

17. Про утворення Місцевої пожежної команди Озерянської сільської ради та затвердження Положення про місцеву пожежну охорону на території Озерянської сільської об"єднаної територіальної громади.

18. Про виділення грошової допомоги.

19. Про зменшення планових призначень спеціального фонду та про направлення вільних залишків "Плата за послуги, що надаються бюджетними установами" та "Інші джерела власних надходжень" по спеціальному фонду бюджету Мармизівського сільського бюджету.

20. Про призначення відповідального за внесення повних і достовірних відомостей та даних в Єдину Державну електронну базу з питань освіти.

21. Про виділення грошової допомоги.

22. Про виділення грошової допомоги.

23. Про розгляд звернень Міжрайонного управління у Варвинському та Срібнянському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області.

24. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).

25. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.

26. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність.