Рішення шостої сесії сьомого скликання

1.Про затвердження Положення про надання платних соціальних послуг Центром надання соціальних послуг Озерянської сільської ради.

2.Про створення комісії по прийому - передачі відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Варвинської районної адміністрації.

3.Про внесення змін і доповнень до рішення Озерянської сільської ради від 28 січня 2019 року "Про сільський бюджет на 2019 рік".

4.Про внесення змін та доповнень до рішення 43 сесії 7 скликання від 28.01.2019 року "Про затвердження Програми організації оплачуваних громадських робіт на 2019 рік".

5.Про внесення змін та доповнень до рішення 43 сесії 7 скликання від 28.01.2019 року "Про затвердження цільової Програми організації матеріально-технічного та фінансового забезпечення сільського дошкільного навчального закладу "Калинка" на 2019 рік".

6.Про затвердження звіту про виконання Програми економічного і соціального розвитку Озерянської сільської ради за 2019 рік.

7.Про виділення іншої субвенції сільського бюджету.

8.Про відкриття рахунку в Головному управлінні державної казначейської служби України.

9.Про перерахування залишку коштів спеціального фонду.

10.Про направлення вільних залишків спеціального фонду.

11.Про перерахування залишку коштів спеціального фонду.

12.Про виділення іншої субвенції з місцевого бюджету та про зміни кошторисних призначень загального фонду Мармизівської сільської ради.

13.Про план роботи сільської ради та виконавчого комітету на 2020 рік.

14.Про проведення "Різдвяного кубка" з волейболу серед молоді Озерянської сільської ради (ОТГ).

15.Про перерахування залишку коштів спеціального фонду.

16.Про перерахування залишку коштів спеціального фонду Брагинцівського сільського бюджету.

17.Про виділення іншої субвенції Брагинцівського сільського бюджету.

18.Про можливість передплати інформаційно-аналітичного видання "Міграція" на 2020 рік.

19.Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність Озерянської сільської ради майна відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання с.Озеряни територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Варвинської районної адміністрації, що належать до спільної власності територіальних громад сіл та селища Варвинського району.

20.Про виділення іншої субвенції Брагинцівського сільського бюджету Мармизівському сільському бюджету та збільшення доходної частини.

21.Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність Озерянської сільської об"єднаної територіальної громади майна комунального закладу "Варвинська централізована бібліотечна система" Варвинської районної ради Чернігівської області, що належать до спільної власності територіальних громад сіл та селища Варвинського району.