припинила діяльність, увійшла до складу Варвинської громади

Рішення сьомої сесії сьомого скликання

1. Про бюджет Озерянської сільської об'єднаної територіальної громади на 2020 рік.

2.Про Програму розвитку профільної освіти Озерянської сільської ради на 2020 роки.

3.Про внесення змін до додатку до рішення від 28 травня 2019 року №4-46/VII "Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік."

4.Про перерахування залишків коштів Брагинцівського, Кухарського та Мармизівського сільських бюджетів на відповідні рахунки Озерянської сільської ради Варвинського району Чернігівської області.

5.Про затвердження штатного нормативу чисельності працівників Центру надання соціальних послуг Озерянської сільської ради.

6.Про затвердження нової редакції Статутів закладів освіти комунальної власності Озерянської сільської ради Варвинського району Чернігівської області.

7.Про затвердження нової редакції Статутів закладів дошкільної освіти комунальної власності Озерянської сільської ради Варвинського району Чернігівської області.

8.Про номенклатуру справ Озерянської сільської ради.

9.Про встановлення розміру ставок єдиного податку на території Озерянської сільської ради (ОТГ) Варвинського району Чернігівської області на 2020 рік.

10.Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

11.Про затвердження Цільової програми "Шкільний автобус на 2020-2023р.".

12.Про затвердження Програми "Обдаровані діти" на 2020 рік.

13.Про програму "Шкільне харчування" на 2020-2022 роки.

14.Про внесення змін до структури та штатного розпису Озерянської сільської ради на 2020 рік.

16.Про затвердження актів приймання-передачі закладів загальної середньої освіти, які знаходяться на території Озерянської об"єднаної територіальної громади.